Hakkımızda – Yazılım Kids Akademi
  • +90 212 945 22 04
  • 09:00 - 20:00

Geleceğin Programcıları Burada Yetişiyor

BAŞARIYA ADIM ADIM

Geleceği Birlikte Yazıyoruz

Bizi Yakından Tanıyın

Yazılım Kids Akademi olarak çocukların ve gençlerin yazılım geliştirme, analitik düşünme, algoritma oluşturma, problem çözme kabiliyetlerinin geliştirmeye yönelik eğlenceli ve sıra dışı yöntemlerle yazılım eğitimlerini online (çevrimiçi) sunarak, dijital dünyayla tanışmalarını sağlamaktayız. Ayrıca var olan mesleklerin, önümüzdeki 25 yılda %47’sinin ortadan kalkacağı öngörüyor ve Yazılım Kids Akademi olarak çocukları yazılımla tanıştırarak; gelecekte yeni meslek gruplarında yer almalarını sağlayacak Avrupa standartlarında eğitim programları sunarak Türkiye’nin en iyi çocuk yazılım akademisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Başarıyı sürekli ve belirgin bir biçimde arttırarak; veli ve öğrenci beklentisini en üst düzeyde karşılayıp, güncel müfredat içeriği ile Avrupa standartlarında eğitimler sunmaktır.

Vizyonumuz

Teknoloji dünyasına başarılı yeni bir nesil kazandırmak istiyoruz.

Kodlamaya Bizimle Başla

React
HTML
Flutter
jQuery
C++
PHP
C#
Phyton
Javascript
CSS

Hakkımızda

Yazılım Kids Akademi olarak çocukların ve gençlerin yazılım geliştirme, analitik düşünme, algoritma oluşturma, problem çözme kabiliyetlerinin geliştirmeye yönelik eğlenceli ve sıra dışı yöntemlerle yazılım eğitimlerini online (çevrimiçi) sunuyoruz.

Konum